Powitanie, Zaloguj się

Kategorie

Szukaj

Producenci

O nas

Firma:

Telefony komórkowe
+48 698 618 522
+48 608 343 298
+48 698 688 926
e-mail: info@szklo-porcelana.com
 
Firma poprzez swoją  ponad 20 letnią działalność wypracowała sobie status jednej z czołowych  firm segmentu AGD w Polsce. Prowadzimy sprzedaż korzystając z różnych kanałów dystrybucji. Nasza oferta skierowana jest do hurtowni, sklepów detalicznych, gastronomi, jednostek administracji publicznej oraz galerii.
Obecnie firma współpracuje z największymi producentami sektora AGD w Polsce i zagranica Takimi jak : Huta T.Wrzesniak   Huta szkła Termisil Wołomin, Huta szkła Irena, Krosno, Fabryka Porcelany Chodzież, Ćmielów, Glassmark, West  i wielu innych.
Wszyscy pracownicy tworzą zgrany i w pełni profesjonalny zespół, który na co dzień stara sie sprostać oczekiwaniom stawianym przez Naszych Klientów. Jeśli mają Państwo jakieś uwagi lub sugestie z góry dziękujemy za ich przekazanie. Za dotychczasową współpracę serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję, że Nasze starania przyczynią się także do Państwa sukcesów. Jesteśmy po to by spełniać Wasze potrzeby.

O nas

Nasz sklep internetowy jest obecnie jednym z liderów branży szkła i porcelany w Polsce, staramy się aby produkty które oferujemy spełniały oczekiwania naszych klientów. Proponujemy niskie ceny w połaczeniu z najwyższą jakością.

Kontakt z nami

  • Phone tel/fax 067 265 31 67
  • Mail info@szklo-porcelana.com
  • Szkło i Porcelana - szklo-porcelana.com - 2012